LAND ROVER Прокладка компресора DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 09-18, JAGUAR, PEUGEOT, CITROEN AJUSA (Аджуса) 01642500

299 
 завтра
Виробник
AJUSA (Іспанія) Виробництво Іспанія
Каталоговий номер
01642500
  • Доставка Україною
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром від (70 грн.)
  • Доставка по Києву
    -  

    Кур'єром Правий берег 100грн.

    Кур'єром Лівий берег від 2500грн БЕЗКОШТОВНО
    детальніше →
  • Самовивіз в Києві
    - бульвар Верховної Ради, 33/1 (заїзд з вул. Юрія Поправки) | Пн-Пт: 9:00-19:00, Сб: 09:00-18:00 БЕЗКОШТОВНО
    як доїхати →
  • Оплата при отриманні
    або іншим способом, детальніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Про виробника AJUSA

Країна реєстрації бренду : Іспанія Логотип AJUSA

AJUSA — іспанська компанія, заснована у 1972 році, яка спеціалізується на виробництві компонентів для двигунів. Бренд швидко здобув репутацію одного з провідних європейських виробників прокладок, гідрокомпенсаторів, комплектів ГРМ та ущільнювальних елементів.
AJUSA вирізняється повним циклом виробництва: від розробки до контролю якості готової продукції, що дозволяє підтримувати найвищі стандарти на всіх етапах. Компанія активно постачає запчастини як на первинний ринок (OEM) для автовиробників, так і на ринок післяпродажного обслуговування (Aftermarket).
Продукція AJUSA широко використовується в автомобілях європейських, японських, корейських та американських брендів. Інноваційні технології, висока якість матеріалів і суворі перевірки забезпечили бренду довіру автомеханіків та автолюбителів у понад 80 країнах світу.

Сайт: ajusa.es

Всі запчастини AJUSA →

Аналоги "01642500 AJUSA":

1 050 - 1 197  від 0 дн.
 закінчується
Артикул:
967750
ELRING
Виробництво Німеччина Німеччина
Обрати ціну Код: 1801694
Тип заряджання: Турбонагнітач
Кількість отворів для кріпллення: 3
Сторона встановлення: Випускний колектор
Якість OEM