Болт головки блоку AJUSA (Аджуса) 81027400
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
4 239 ₴
доставимо 12 дн.
|
||
Доставка з-за кордону.
Повернення не підлягає! Під замовлення. 100% передплата! |
- Виробник
-
AJUSA
(Іспанія)
- Каталоговий номер
- 81027400
- Розмір різьби
- M12
- Крок різьби [мм]
- 1.5
- Довжина [мм]
- 163
- Кількість
- 9
1 - Довжина 1 [мм]
- 199
- Вага [г]
- 1503.4
- Профіль головки болта
- зовнішній багатогранник
- EAN
- 8427769566431
Застосування
- AJUSA 81027400 підходить до марок/моделей авто:
- - Honda: Accord 6 пок. (CG, CK), Odyssey (RA, RB, RL3, RL4, RL5), Prelude 5 пок., Shuttle (RA)
- Товарна група:
- - Двигун та Система вихлопу Болти ГБЦ
Про виробника AJUSA

AJUSA — іспанська компанія, заснована у 1972 році, яка спеціалізується на виробництві компонентів для двигунів. Бренд швидко здобув репутацію одного з провідних європейських виробників прокладок, гідрокомпенсаторів, комплектів ГРМ та ущільнювальних елементів.
AJUSA вирізняється повним циклом виробництва: від розробки до контролю якості готової продукції, що дозволяє підтримувати найвищі стандарти на всіх етапах. Компанія активно постачає запчастини як на первинний ринок (OEM) для автовиробників, так і на ринок післяпродажного обслуговування (Aftermarket).
Продукція AJUSA широко використовується в автомобілях європейських, японських, корейських та американських брендів. Інноваційні технології, висока якість матеріалів і суворі перевірки забезпечили бренду довіру автомеханіків та автолюбителів у понад 80 країнах світу.
Сайт: ajusa.es
Вас може зацікавити
Аналоги "81027400 AJUSA":
- Артикул:
- BK4323
- BGA
-
Великобританія
Розмір різьби: M12
Кількість: 9
Довжина 1 [мм]: 163
Довжина 2 [мм]: 199
Профіль головки болта: зовнішній багатогранник