Елементи гальмівного супорта (Поршень) (SEIN) AUTOFREN (Автофрен) D0 25277
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
235 ₴
на складі
|
- Виробник
-
AUTOFREN
(Іспанія)
- Каталоговий номер
- D0 25277
- Діаметр [мм]
- 54
- Сторона встановлення
- передній міст
- Висота [мм]
- 45.6
- Матеріал
- сталь
- EAN
- 8430320129310
Застосування
- AUTOFREN D0 25277 підходить до марок/моделей авто:
- - Kia: Cerato 1 пок., Rio 1 пок., Shuma 1 пок., Shuma 2 пок.
- - Mazda: 929, Demio 1 пок., (DW)
- Товарна група:
- - Гальмівна система Ремкомплект супорта
Про виробника AUTOFREN

Autofren Seinsa — відомий іспанський виробник автозапчастин, що спеціалізується на компонентах гальмівної системи та елементах приводу. Компанія була заснована у 1972 році й від самого початку зробила ставку на якість і технологічні інновації. Сьогодні Autofren є частиною концерну Seinsa Corporation і експортує свою продукцію більш ніж у 85 країн світу.
Асортимент Autofren охоплює ремкомплекти гальмівних супортів, манжети, пильовики, прокладки, напрямні та інші деталі. Виробництво здійснюється на сучасних заводах в Іспанії з дотриманням суворих стандартів якості, що відповідають вимогам OEM.
Autofren активно працює як на первинному, так і на вторинному ринках автозапчастин, пропонуючи рішення для автомобілів європейського, азійського та американського виробництва. Репутація надійного постачальника та орієнтація на високу зносостійкість роблять Autofren одним із лідерів у своїй галузі.
Сайт: www.autofrenseinsa.com
Вас може зацікавити
Комплекти в яких міститься "D0 25277 AUTOFREN":
закінчується
Повернення не підлягає!
Аналоги "D0 25277 AUTOFREN":
- Артикул:
- P544603
- FRENKIT
-
Іспанія
Висота [мм]: 46
Сторона встановлення: передній міст
Гальмівна система: Sumitomo
закінчується
- Артикул:
- 150861-C
- ERT
-
Іспанія
Сторона встановлення: передній міст
Висота [мм]: 45.6
Матеріал: сталь