Елементи гальмівного супорта (Поршень) (SEIN) AUTOFREN (Автофрен) D0-25702
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
247 ₴
на складі
|
- Виробник
-
AUTOFREN
(Іспанія)
- Каталоговий номер
- D0-25702
- Діаметр [мм]
- 40
- Висота [мм]
- 49
- Гальмівна система
- BENDIX
- Сторона встановлення
- передній міст
- Матеріал
- сталь
- EAN
- 8430320242347
Застосування
- AUTOFREN D0-25702 підходить до марок/моделей авто:
- - Volvo: 740, 760, 940, 960
- Товарна група:
- - Гальмівна система Ремкомплект супорта
Про виробника AUTOFREN

Autofren Seinsa — відомий іспанський виробник автозапчастин, що спеціалізується на компонентах гальмівної системи та елементах приводу. Компанія була заснована у 1972 році й від самого початку зробила ставку на якість і технологічні інновації. Сьогодні Autofren є частиною концерну Seinsa Corporation і експортує свою продукцію більш ніж у 85 країн світу.
Асортимент Autofren охоплює ремкомплекти гальмівних супортів, манжети, пильовики, прокладки, напрямні та інші деталі. Виробництво здійснюється на сучасних заводах в Іспанії з дотриманням суворих стандартів якості, що відповідають вимогам OEM.
Autofren активно працює як на первинному, так і на вторинному ринках автозапчастин, пропонуючи рішення для автомобілів європейського, азійського та американського виробництва. Репутація надійного постачальника та орієнтація на високу зносостійкість роблять Autofren одним із лідерів у своїй галузі.
Сайт: www.autofrenseinsa.com
Вас може зацікавити
Аналоги "D0-25702 AUTOFREN":
- Артикул:
- P404901
- FRENKIT
-
Іспанія
Висота [мм]: 49
Сторона встановлення: передній міст
Гальмівна система: Bendix
- Артикул:
- 185132K
- QUICK BRAKE
-
Данія
закінчується
- Артикул:
- 151482-C
- ERT
-
Іспанія
Висота [мм]: 49
Гальмівна система: BENDIX
Сторона встановлення: передній міст
Матеріал: сталь