Ремкомл.робоч.цилінд.зчеплення D3-433 AUTOFREN (Автофрен) D3433
170 ₴
доставимо 12 дн.
|
||
Доставка з-за кордону.
Повернення не підлягає! Під замовлення. 100% передплата! |
- Виробник
-
AUTOFREN
(Іспанія)
- Каталоговий номер
- D3433
- Сторона встановлення
- задній міст
- Діаметр [мм]
- 19
- Гальмівна система
- LUCAS
- EAN
- 8430320023250
Застосування
- AUTOFREN D3433 підходить до марок/моделей авто:
- - Hyundai: Elantra 3 пок., H100, Lantra, Sonata 3 пок., (Y-3)
- - Rover: 25, 45
- Товарна група:
- - Гальмівна система Ремкомплект робочого гальмівного циліндра
Про виробника AUTOFREN

Autofren Seinsa — відомий іспанський виробник автозапчастин, що спеціалізується на компонентах гальмівної системи та елементах приводу. Компанія була заснована у 1972 році й від самого початку зробила ставку на якість і технологічні інновації. Сьогодні Autofren є частиною концерну Seinsa Corporation і експортує свою продукцію більш ніж у 85 країн світу.
Асортимент Autofren охоплює ремкомплекти гальмівних супортів, манжети, пильовики, прокладки, напрямні та інші деталі. Виробництво здійснюється на сучасних заводах в Іспанії з дотриманням суворих стандартів якості, що відповідають вимогам OEM.
Autofren активно працює як на первинному, так і на вторинному ринках автозапчастин, пропонуючи рішення для автомобілів європейського, азійського та американського виробництва. Репутація надійного постачальника та орієнтація на високу зносостійкість роблять Autofren одним із лідерів у своїй галузі.
Сайт: www.autofrenseinsa.com
Вас може зацікавити
Аналоги "D3433 AUTOFREN":
закінчується
- Артикул:
- 300352
- ERT
-
Іспанія
Діаметр [мм]: 19
Гальмівна система: LUCAS
- Артикул:
- 319045
- FRENKIT
-
Іспанія
Сторона встановлення: задній міст
Гальмівна система: Lucas
закінчується
- Артикул:
- 5830128A00
- MOBIS
-
Корея