Ремінь поліклиновий GATES (Гейтс) 4PK1155
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
528 ₴
на складі
|
- Виробник
-
GATES
(Великобританія)
- Каталоговий номер
- 4PK1155
- Матеріал
- EPDM (Етилен-пропіленовий каучук)
- Колір
- чорний
- Кількість ребер
- 4
- Ширина (мм)
- 14.24
- Довжина [мм]
- 1 155
- EAN
- 5414465386213
Застосування
- GATES 4PK1155 підходить до марок/моделей авто:
- - Renault: Safrane
- - Subaru: Trezia
- - Toyota: Verso, Yaris 3 пок., (P13)
- Товарна група:
- - Запчастини для ТО Поліклиновий ремінь
Про виробника GATES

Gates — один із світових лідерів у виробництві ременів, роликів, шлангів та компонентів приводу. Компанія була заснована у 1911 році в Денвері (США) Чарльзом Гейтсом. Від початку свого існування Gates зарекомендувала себе як новатор, випустивши перший у світі клиновий ремінь, що спричинив революцію у сфері передачі механічної енергії.
Сьогодні Gates пропонує широкий асортимент автозапчастин: ремені ГРМ, поліклинові ремені, натяжні ролики, помпи, шланги для систем охолодження та паливопостачання. Бренд активно працює як на первинному ринку (постачання OEM для автовиробників), так і на ринку автозапчастин (Aftermarket).
Gates високо цінують за надійність, стійкість до зношування та впровадження інноваційних технологій. Продукція компанії використовується в легкових автомобілях, комерційному транспорті та промисловості по всьому світу. Gates — вибір мільйонів професіоналів, які довіряють якості та довговічності.
Сайт: www.gates.com
Вас може зацікавити
Аналоги "4PK1155 GATES":
- Артикул:
- 1987946289
- BOSCH
Довжина [мм]: 1160
закінчується
- Артикул:
- 1987945721
- BOSCH
Довжина [мм]: 1155
закінчується
- Артикул:
- 4PK1155S
- DAYCO
Довжина [мм]: 1 155
закінчується
- Артикул:
- 1150 K 4
- HUTCHINSON
-
Франція
Кількість ребер: 4
Довжина [мм]: 1 150