Втулка GSP (ДжіЕсПі) 517565
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
103 ₴
завтра
|
- Виробник
-
GSP
(Китай)
- Каталоговий номер
- 517565
- Сторона встановлення
- спереду
Застосування
- GSP 517565 підходить до марок/моделей авто:
- - Mitsubishi: Eclipse 4 пок., Galant 7 пок.
- Товарна група:
- - Підвіска та Рульове Втулки стабілізатора
Про виробника GSP

Компанія GSP Automotive Group була заснована у 1985 році в Китаї й з того часу перетворилася на одного з найбільших світових виробників автозапчастин для підвіски та трансмісії. Бренд GSP пропонує широкий асортимент приводних валів, ступичних підшипників, кульових опор, шрусів та амортизаторів. Продукція компанії охоплює як легкові автомобілі, так і комерційний транспорт.
GSP активно інвестує у власні дослідницькі центри та сучасні виробничі лінії, які відповідають міжнародним стандартам ISO/TS 16949. Компоненти GSP постачаються на конвеєри автовиробників і на ринок післягарантійного обслуговування у більш ніж 120 країнах світу.
Секрет успіху бренду — це поєднання суворого контролю якості, доступної ціни та постійного оновлення асортименту відповідно до потреб ринку. Сьогодні GSP — це ім'я, якому довіряють мільйони автовласників по всьому світу.
Сайт: www.gspglobal.com
Вас може зацікавити
Аналоги "517565 GSP":
- Артикул:
- J75063YMT
- YAMATO
-
Польща
Сторона встановлення: передній міст