Клапан рециркуляції газів MAGNETI MAGNETI MARELLI (Магнеті Мареллі) EV043
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців

4 477 ₴
на складі
|
- Виробник
-
MAGNETI MARELLI
(Італія)
- Каталоговий номер
- EV043
Застосування
- MAGNETI MARELLI EV043 підходить до марок/моделей авто:
- - Nissan: Primastar (X83), Qashqai 1 пок., (J10), X-Trail 2 пок., (T31)
- - Renault: Espace 4 пок., Grand Scenic 2 пок., Koleos 1 пок., Laguna 2 пок., Laguna 3 пок., Megane 2 пок., Scenic 2 пок., Trafic 2 пок., Vel Satis
- Товарна група:
- - Двигун та Система вихлопу Клапан ЕГР (EGR)
Про виробника MAGNETI MARELLI

Компанія Magneti Marelli була заснована в Італії у 1919 році як спільне підприємство FIAT та американської компанії Westinghouse. Від самого початку бренд спеціалізувався на розробці та виробництві електричних компонентів для автомобілів. З роками асортимент розширився, і сьогодні Magneti Marelli випускає широкий спектр автокомпонентів: освітлення, вихлопні системи, електронні блоки управління, підвіски тощо.
Magneti Marelli активно інвестує в дослідження та розробки, співпрацює з найбільшими автовиробниками світу та має виробничі потужності у понад 20 країнах. Бренд відомий високою якістю, інноваційними рішеннями та технологіями, спрямованими на підвищення безпеки, комфорту й екологічності автомобілів. Сьогодні Magneti Marelli — символ італійської інженерної майстерності та надійності.
Вас може зацікавити
Аналоги "EV043 MAGNETI MARELLI":
- Артикул:
- 7.10334.05.0
- PIERBURG
-
Німеччина
Вид експлуатації: електричний
Напруга [В]: 12
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з прокладкою
закінчується
- Артикул:
- 173830
- FEBI
-
Німеччина
закінчується
- Артикул:
- 4319900400
- JP GROUP
-
Данія
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з ущільненнями
- Артикул:
- 88110
- MEAT&DORIA
-
Італія
- Артикул:
- 352525
- KALE OTO RADYATOR
-
Туреччина
закінчується
- Артикул:
- 4003-5024
- PROFIT
-
Чехія
- Артикул:
- EVEU044
- MOBILETRON
-
Великобританія
Вид експлуатації: пневматичний
Специфікація: Stepper Motor