Шт. Амортизатор підвіски MANDO (Мандо) MSS015650
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
1 273 ₴
доставимо 3 дн.
закінчується |
- Виробник
-
MANDO
(Корея)
- Каталоговий номер
- MSS015650
- Сторона встановлення
- Задні
- Вид амортизатора
- Тиск масла
Застосування
- MANDO MSS015650 підходить до марок/моделей авто:
- - Volkswagen: Golf 2 пок., Golf 3 пок., Jetta, Vento
- Товарна група:
- - Підвіска та Рульове Амортизатори
Про виробника MANDO

MANDO — один із найбільших південнокорейських виробників автокомпонентів, заснований у 1962 році. Компанія починала з виробництва гальмівних систем та компонентів підвіски, а сьогодні входить до трійки світових лідерів у сфері автомобільних технологій. Продукція MANDO встановлюється на конвеєрах таких брендів, як Hyundai, Kia, GM, Ford та інших.
Асортимент компанії включає гальмівні системи, амортизатори, рульові рейки, електронні системи допомоги водієві (ADAS) та деталі підвіски. MANDO активно інвестує в інновації, розвиваючи рішення у сфері автономного водіння та електромобілів.
Якість продукції підтверджена численними міжнародними сертифікатами, а виробничі потужності компанії розташовані по всьому світу. Завдяки високому рівню технологій та надійності, запчастини MANDO затребувані як у первинній комплектації, так і на вторинному ринку.
Сайт: mando.com
Вас може зацікавити
Аналоги "MSS015650 MANDO":
- Артикул:
- 2001-0433
- PROFIT
-
Чехія
Вид амортизатора: тиск масла
Повернення не підлягає!
- Артикул:
- RS105739OIL
- RAISO
-
Швеція