Пружина підвіски SACHS (Сакс) 994274
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
3 334 ₴
доставимо 12 дн.
|
||
Доставка з-за кордону.
Повернення не підлягає! Під замовлення. 100% передплата! |
- Виробник
- SACHS
- Каталоговий номер
- 994274
- Сторона встановлення
- Задні
- Параметр
- AA
- Діаметр [мм]
- 14.75
- Довжина [мм]
- 361
- Зовнішній діаметр [мм]
- 135
- SVHC
- Нет информации. обратитесь. пожалуйста. к производителю!
- EAN
- 4013872772469
Застосування
- SACHS 994274 підходить до марок/моделей авто:
- - Ford: S-MAX
- Товарна група:
- - Підвіска та Рульове Пружини підвіски
Про виробника SACHS

SACHS — німецький бренд, заснований у 1895 році Ернстом Саксом у місті Швайнфурт. Спочатку компанія виготовляла велосипедні втулки та амортизатори, але з часом вийшла на ринок автозапчастин, ставши одним із світових лідерів у сфері зчеплень і компонентів підвіски. Сьогодні бренд SACHS входить до складу концерну ZF Aftermarket — одного з найбільших виробників та постачальників автокомпонентів у світі.
SACHS пропонує рішення як для легкових, так і для комерційних автомобілів. У портфелі компанії — амортизатори, пружини підвіски, маховики, комплектуючі зчеплення та деталі трансмісії. Компоненти SACHS встановлюються на заводах таких автовиробників, як BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen та інших.
Завдяки німецькій якості, інноваціям і суворому контролю виробництва, автозапчастини SACHS забезпечують комфорт, безпеку та надійність у будь-яких умовах експлуатації.
Сайт: aftermarket.zf.com
Вас може зацікавити
Аналоги "994274 SACHS":
Повернення не підлягає!
- Артикул:
- 10382
- SUPLEX
-
Німеччина
Форма пружини: Пружина з постійним діаметром
Товщина [мм]: 14.75
Довжина [мм]: 361
Зовнішній діаметр [мм]: 134
Вага [кг]: 3.6
Ходова частина: для автомобілів з посиленою ходовою частиною