Датчик детонації Honda Accord/Civic 05- SWAG (Сваг) 33102775
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців
1 097 ₴
доставимо 12 дн.
|
||
Доставка з-за кордону.
Повернення не підлягає! Під замовлення. 100% передплата! |
- Виробник
-
SWAG
(Німеччина)
- Каталоговий номер
- 33102775
Застосування
- SWAG 33102775 підходить до марок/моделей авто:
- - Honda: Accord 8 пок., (CU), CR-V 3 пок., (RE), Civic 8 пок., (FD, FA, FN, FK), FR-V (BE), Legend 4 пок.
- Товарна група:
- - Двигун та Система вихлопу Датчик детонації
Про виробника SWAG

SWAG — відомий німецький виробник автозапчастин, заснований у 1954 році. Від самого початку компанія зосередилася на виробництві високоякісних комплектуючих для автомобілів європейського виробництва. Сьогодні бренд SWAG входить до складу Bilstein Group, яка об'єднує кілька авторитетних імен в автопромисловості.
SWAG пропонує широкий асортимент деталей: елементи підвіски, рульового управління, систем охолодження, двигуна та трансмісії. Продукція бренду використовується як для первинної комплектації (OEM), так і для ринку післяпродажного обслуговування (Aftermarket).
Основні цінності SWAG — це точність виготовлення, довговічність і відповідність суворим стандартам якості. Бренд здобув довіру мільйонів автовласників та автосервісів у Європі та за її межами, забезпечуючи надійні рішення для ремонту та обслуговування автомобілів.
Вас може зацікавити
Аналоги "33102775 SWAG":
закінчується
Повернення не підлягає!
- Артикул:
- 175247
- FEBI
-
Німеччина
закінчується
Повернення не підлягає!
- Артикул:
- 551405A
- ERA
-
Іспанія
Повернення не підлягає!
- Артикул:
- 30530-RNA-A01
- HONDA
-
Японія