Сальник колінвалу Toyota Land Cruiser 07- GS/GX/IS/LC/LS/LX/RC/SC (Toyota) TOYOTA TOYOTA/LEXUS (Тойота) 90311-95013
потрібна перевірка по VIN коду, уточнюйте сумісність у наших фахівців

1 362 ₴
на складі
|
- Виробник
- TOYOTA/LEXUS
- Каталоговий номер
- 90311-95013
Застосування
- TOYOTA/LEXUS 90311-95013 підходить до марок/моделей авто:
- - Lexus: GS 2 пок., (S160), GS 3 пок., (S190), GX 1 пок., (470), LS 2 пок., LS 3 пок., LX 2 пок., (470), SC (Z4)
- - Toyota: 4Runner 4 пок., Land Cruiser (100), Land Cruiser (200), Sequoia 1 пок., Tundra 1 пок., Tundra 2 пок.
- Товарна група:
- - Двигун та Система вихлопу Сальник коленвала
Про виробника TOYOTA/LEXUS
TOYOTA та її преміальний бренд LEXUS — всесвітньо відомі виробники автомобілів і автокомпонентів. Компанію TOYOTA заснував Кіїчіро Тойода у 1937 році в Японії. Від початку своєї діяльності бренд приділяв особливу увагу якості, інноваціям і надійності продукції.
LEXUS, як преміальний підрозділ, з’явився у 1989 році та швидко здобув репутацію одного з найкращих брендів розкішних автомобілів у світі. Обидві марки виробляють широкий асортимент оригінальних автозапчастин — від деталей двигуна та трансмісії до компонентів підвіски та електроніки.
TOYOTA/LEXUS використовують передові технології виробництва та здійснюють суворий контроль якості на всіх етапах. Оригінальні запчастини цих брендів забезпечують тривалий термін служби, ідеальну сумісність і бездоганну роботу автомобіля. Завдяки бездоганній репутації та глобальній присутності TOYOTA і LEXUS залишаються синонімами надійності та інновацій в автомобільній галузі.
Вас може зацікавити
Аналоги "90311-95013 TOYOTA/LEXUS":
закінчується
- Артикул:
- 19035184B
- CORTECO
-
Німеччина
Зовнішній діаметр 1 [мм]: 113
Сторона встановлення: з боку коробки передач
Висота 1 [мм]: 8.5
Матеріал: FPM (Fluor-Kautschuk)
Тип крутіння: лівий крутіння
закінчується
- Артикул:
- 562.390
- ELRING
-
Німеччина
Зовнішній діаметр [мм]: 113
Висота [мм]: 8.5
Тип сальника валу: AS
Тип крутіння: лівий крутіння
Матеріал: FPM (Fluor-Kautschuk)
Захист від пилу: з пилозахисним краєм
- Артикул:
- 81-10470-00
- VICTOR REINZ
-
Німеччина
Внутрішній діаметр: 95
Зовнішній діаметр [мм]: 113
Тип сальника валу: A SL
Тип крутіння: лівий крутіння
- Артикул:
- 15060300
- AJUSA
-
Іспанія
Зовнішній діаметр [мм]: 113
Ширина (мм): 8.5
Висота [мм]: 8.5