Комплект болтів, маховик LUK 411 0228 10

Виробник
LUK (Німеччина) Виробництво Німеччина
Каталоговий номер
411 0228 10
Кількість болтів
8
SVHC
Не містить речовин SVHC!
EAN
4005108955463

Застосування

Товар підходить до маркам / моделям авто :
- Nissan: Navara, Pathfinder
Товарна група:
- Коробка передач Болти маховика

Про виробника LUK

Країна реєстрації бренду : Німеччина Логотип LUK

Бренд LUK — один з провідних виробників автомобільних запчастин, який входить до складу концерну Schaeffler. Цей німецький бренд вирізняється високою якістю своєї продукції та передовими технологіями виробництва.

Основним напрямком діяльності LUK є виробництво зчеплень для легкових та вантажних автомобілів, а також важких машин і обладнання. Компанія пропонує широкий асортимент зчеплень від простих до найбільш складних, що використовуються в гірничій промисловості.

Компанія LUK славиться своїми високотехнологічними розробками та інноваційними рішеннями. Всі вироби LUK відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, що забезпечує високу надійність та тривалу експлуатацію зчеплень.

Якщо вам потрібні запчастини для зчеплень, ви можете замовити у нашому інтернет-магазині. Запчастини для автомобілів ви знайдете великий вибір оригінальної продукції від цього виробника. В наявності всі види зчеплень для різних марок автомобілів, в тому числі для раритетних моделей.

Обирайте LUK і переконайтеся в високій якості та надійності продукції цього виробника. Замовляйте запчастини для зчеплень у нашому інтернет-магазині.

Сайт: ru-aftermarket.schaeffler.com

Всі запчастини LUK →

Оригінальні номери

NISSAN:
123155X00A